از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  سوالات

  رایگان با ما تماس بگیرید

  سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد

  در اینجا مجموعه سوالاتی که مکررا از همکاران ما پرسیده می شود جمع آوری کرده ایم.شاید سوال شما نیز در این بین باشد. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، در بخش از ما بپرسید سوال خودرا مطرح کنید در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار از سوی کاربران

  زمان تحویل فرشها پس از شستشو معمولا چند روز است؟

  تخویل فرشهای شما بستگی به زمان یا فصل جمع اوری فرشهای شما می باشد. تحویل فرش در ۶ ماه اول سال ۴۸ الی ۷۲ ساعت زمان می برد. در فصل پاییز تحویل فرشها ۲۴ ساعت الی ۴۸ ساعته تحویل داده می شود. اما قبل از ایام نوروز فرشهای شما ۷۲ الی ۹۶ ساعته تحویل داده می شود.

  قیمت شستشوی فرش چقدر است؟

  از آنجایی که قالیشویی برف کرج زیر نظر اتحادیه قالیشوییان و فرش فروشان کرج می باشد کلیه خدمات این مجموعه زیر نظر اتحادیه قالیشویی کرج می باشد. شستشوی فرشهای ماشینی از میانگین قیمت متری ۶ هزار تومان برای شستشوی معمولی و متری ۷ هزار تومان برای اعلاء شویی می باشد و هزینه بسته بندی و کاور به فاکتور اضافه میگردد. هزینه سرویس در سراسر کرج نیز ۲۲ هزار تومان می باشد. شستشوی فرشهای دستبافت معمولی، ابریشم و .. پس از مشاهده متخصص قیمت گذاری می شود و قیمت طبق توافق شرکت و مشتری اعلام می شود.

  بهترین زمان برای سفارش قالیشویی در چه فصلی است؟

  مواد شستشوی فرش ها بسته به نوع فرش و جنس آنها می باشد برای فرشها ماشینی و شستشوی معمولی از ترکیب تاید و سود استفاده می شود. برای اعلاء شویی فرشهای دستبافت شورها و دوا های گیاهی می باشد که بسته به جنس فرش متفاوت است.

  برای شستشوی فرش از چه موادی استفاده میکنید؟

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  شستشوی فرش در محل هم انجام میدید؟

  شستشوی فرش در محل به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. این نوع شستشوی به صورت خشکشویی محل می باشد که فقط سطح روی فرش شستشو می شود و گرد و غبار داخل فرش داخل فرش می ماند و این موضوع باعث می شود که فرش به مرور زمان آسیب دیده و ریشه آن از بین برود.

  اگه فرش های ما دچار مشکل بشوند چه کسی پاسخگو است؟

  طبق سیاست ها و ارائه خدمات شرکت قالیشویی زیبا ایجاد همچین اتفاق هایی کاملا بعید است. اما اگر شما از شستشوی فرشها رضایت نداشته باشید می توانید با مدیریت مجموعه و یا سرویس کاران ما برای دوباره شویی اقدام کنید.

  پس از ثبت سفارش آنلاین مراحل پیگیری سفارش چگونه است؟

  تمامی پیگیری ها توسط پرسنل شرکت قالیشویی زیبا انجام خواهد شد و با شما مشتری محترم نیز هماهنگی های لازم انجام می شود.