راهنمای تماس با شرکت قالیشویی شهرک جهان نما

راهنمای تماس با شرکت قالیشویی شهرک جهان نما


قالیشویی شهرک جهان نما 

قالیشویی شهرک جهان نما از جدیدترین شعب مربوط به شرکت قالیشویی برف کرج می باشد که به تازگی در این منطقه تاسیس شده است و توانسته با عرضه باکیفیت ترین خدمات، توجه بسیاری از مردم را در شهر جهان نما، به سوی خود جذب کند. افرادی که در این شهرک زندگی می کنند، فضا و زمان کافی را در اختیار ندارند تا بتوانند فرشها و موکت های خود را مورد نظافت و شستشوی قرار دهند به همین دلیل نیز به دنبال سریع ترین شرکت های قالیشویی در منطقه جهان نما هستند. بهره مندی از خدمات متعلق به قالیشویی در شهرک جهان نما، از اهمیت و ضرورت بسیار بالایی برخوردار می باشد. اگر شما هم در شهرک مذکور ساکن هستید، می توانید فرصت طلایی مربوط به خدمات قالیشویی پیش روی خود را، غنیمت شمرده و با در نظر گرفتن هزینه های مربوط به قالیشویی شهرک جهان نما، سفارش و درخواست خود را ثبت کنید. توجه نمایید که قبل از شروع شدن فصل پاییز، نظافت و تمیزی را به منزل تان هدیه بخشیده و فرش های خود را به دست همکاران حرفه ای و کاربلد ما بسپارید. کارکنان ما در شرکت قالیشویی مذکور، دوره های مربوط به شستشوی فرش ها و موکت ها را، سپری کرده اند و با نحوه ی تمیز کردن لکه های مختلف، از نزدیک آشنا هستند و در نتیجه می توانند بی نقص ترین خدمات را برای مشتریان خود، ارائه دهند. فرایند مربوط به شستشوی فرش ها، نیازمند طی کردن یک سری از مراحل می باشد که راجع به مراحل مذکور، در قسمت های بعدی مقاله، بیشتر و مفصل تر صحبت خواهیم کرد.

راهنمای تماس با شرکت قالیشویی شهرک جهان نما

مراحل مربوط به فرایند شستشوی فرش ها در قالیشویی شهرک جهان نما

قالیشویی شهرک جهان نما از نزدیک با تمام مراحل مربوط به شستشوی فرش ها، آشنا هستند و می توانند هر یک از مراحل را به بهترین شکل ممکن، طی نموده و ایده آل ترین و بهترین خدمات را برای مشتریان خود، عرضه کنند. مهمترین و بارزترین مراحل مربوط به شستشوی فرشها در قالیشویی شهرک جهان نما، عبارتند از:

–         گام اول: از بین بردن گرد و غبار موجود بر روی فرش ها و قالی ها

–         گام دوم: شستشوی فرش ها به کمک مواد شوینده مختلف

–         گام سوم: آبکشی کردن فرش ها

–         گام چهارم: آبگیری فرش ها

–         گام پنجم: خشک کردن فرش ها

–         گام ششم: لول کردن فرش ها و بسته بندی آنها

نحوه شفاف کردن رنگ فرشها در قالیشویی شهرک جهان نما

رنگ های مورد استفاده در فرش ها، در اثر آلودگی های مختلف، زیبایی و شفافیت خود را از دست می دهند که در این صورت رنگ فرش تان کدر و تیره تر به نظر می رسد. همکاران ما در قالیشویی شهرک جهان نما، برای شفاف کردن رنگ مربوط به فرش تان، از روش های مختلفی استفاده می کنند که هیچ کدام از این روش ها، آسیبی را به بافت قالی شما وارد نخواهند کرد. اگر شما هم از رنگ و درخشندگی مربوط به فرش خود راضی نیستید، می توانید فرش های منزل خود را جهت تمیز و روشن تر کردن، به دست متخصصان حرفه ای ما بسپارید.

راهنمای تماس با شرکت قالیشویی شهرک جهان نما

نحوه ی پاک کردن لکه های قدیمی از روی قالی و فرش در قالیشویی شهرک جهان نما

قالیشویی شهرک جهان نما همانطور که ملاحظه می کنید، از محبوب ترین شرکت های قالیشویی در منطقه جهان نما می باشد که همکاران ما نه تنها می توانند لکه های جدید روی فرش ها را از بین ببرند، بلکه می توانند لکه های قدیمی را نیز به بهترین شکل ممکن، تمیز نموده و خشنودی شما را کسب کنند. امروزه برای از بین بردن لکه های قدیمی موجود بر روی موکت ها و فرش ها، از روش ها و مواد شوینده ی بسیار مختلفی استفاده می نمایند تا از این طریق تمیزی فوق العاده ای را برای مشتریان خود، به ارمغان آورند. اگر شما نیز امید خود را در خصوص از بین بردن لکه های قدیمی فرش های خود، از دست داده اید، می توانید با خیال آسوده، فرش ها و قالی های خود را به دست کارکنان ما بسپارید. همچنین برای ثبت سفارش مدنظرتان می توانید با یکی از شماره تلفن های درج شده از وب سایت شرکت قالیشویی برف کرج، در ارتباط بوده و درخواست خود را از این راه به ثبت برسانید. برای ثبت آنلاین درخواست خود نیز به صفحه اصلی وب سایت پیش روی خود، مراجعه نمایید.

قالیشویی

شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشین به صورت تخصصی با دستگاه هاو ماشین آلات مدرن به همراه مواد شوینده گیاهی و درجه

مبلشویی

خشکشویی انواع مبلمان پارچه و چرمی ، موکت و خوشخواب با اعزام کارکنان به محل به همراه دستگاه ها و مواد شوینده مخصوص

رفوگری

اجرا کلیه خدمات رفوگری و ترمیم فرش های دستبافت و ماشینی توسط استادکاران با تجربه در صنعت رفو گری در بهترین قالیشویی کرج

اگر دنبال تخفیف قالیشویی در کرج هستین روی دکمه کلیک کنید!

با ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی و مبل شویی تخفیف ویژه بگیرید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha Plus loading...