بهترین قالیشویی باغستان

بهترین قالیشویی باغستان


معرفی قالیشویی باغستان 

آیا شما نیز به دنبال تماس با بهترین قالیشویی باغستان هستید؟ می دانید که نحوه ی شستشوی قالی در قالیشویی مذکور، به چه صورتی می باشد؟ شما می توانید جهت اخذ بیشترین اطلاعات راجع به خدمات مربوط به شرکت قالیشویی برف کرج، با مسئولان ما در ارتباط باشید.

 قالیشویی باغستان با داشتن کادر بسیار حرفه ای و با تجربه ی خود، توانسته است بی نقص ترین خدمات را برای مشتریان خود در منطقه باغستان ارائه دهد. شما نیز بدون هیچ نگرانی، همین حالا با دوستان و همکاران ما در تماس باشید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. در ادامه مقاله می خواهیم تا در مورد آیتم های موثر در تعرفه های قالیشویی برف کرج، توضیحات مفصلی را ارائه دهیم.

چه مشکلاتی فرش شما را، هنگام شستشو در منزل تهدید می کند؟ قالیشویی باغستان

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، قالیشویی باغستان یکی از موفق ترین و بهترین شرکت های قالیشویی در منطقه می باشد که از قدیمی ترین شعب مربوط به شرکت برف کرج بوده و توجه است در طول سال های طولانی، رضایت مشتریان خود را کسب نمایند. برخی از افراد ترجیح می دهند که فرش های خود را، در حیاط منزلشان مورد شستشوی قرار دهند چرا که این افراد بر این باورند، استفاده از خدمات مربوط به قالیشویی، هزینه مازادی می باشد که بایستی پرداخت کنند. اما همین افراد از این غافل هستند که با شستن فرش در منزل، هزینه های بیشتری را باید متحمل شوند. مصرف میزان آب بالا، استفاده از مواد شوینده نامناسب و خشک نشدن صحیح قالی ها، از مهمترین مشکلات شستن فرش در منزل می باشد.

بهترین قالیشویی باغستان

نحوه ی شستن فرشها در قالیشویی در باغستان 

قالیشویی باغستان به کمک استفاده از یک دستگاه ها، توانسته است باکیفیت ترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهد. توجه داشته باشید که برای شستن فرشها در قالیشویی باغستان، یک سری مراحل را طی می کنند که از مهمترین این مراحل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • غبارگیری فرش ها: در گام اول به کمک دستگاه های غبارگیری، تمام گرد و خاک موجود در بافت فرش را تمیز می کنند. دستگاه های مذکور شبیه جاروبرقی هایی هستند که از قدرت مکش بسیار قوی برخوردار بوده و می توانند تمام گرد و غبار فرش را تمیز کنند.
 • شستن فرش ها با استفاده از مواد شوینده: در این مرحله همکاران ما با توجه به نوع فرش شما، بهترین و مناسب ترین مواد شوینده را انتخاب می کنند و سپس با آب فشار و دمای کم، اقدامات مربوط به شستن فرش را انجام می دهند.
 • آبگیری فرش: یکی از حساس مراحل مربوط به شستن فرش را، آبگیری آن شکل داده است که در این مرحله از دستگاه های خشک کن استفاده می کنند. در آخر نیز فرش را از داربست های مخصوص آویزان می نمایند تا بتوانند نم و رطوبت آن را به کمک دستگاه هیتر، خشک کنند.
بهترین قالیشویی باغستان

آیتم های موثر در تعرفه های قالیشویی باغستان 

قالیشویی باغستان آماده ارائه خدمات بسیار بی نظیر برای مشتریان خود در منطقه باغستان می باشد که شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود، با همکاران ما در ارتباط باشید و بهترین خدمات مدنظرتان را دریافت کنید. همچنین می توانید قبل از اینکه فرش های خود را به دست همکاران ما بسپارید، راجع به تعرفه های مربوط به قالیشویی باغستان، اطلاعات مورد نیاز خود را اخذ کنید. توجه نمایید که تعرفه های مربوط به قالیشویی به آیتم های بسیار متعددی بستگی دارند که شما می توانید با توجه به این آیتم ها، برآورد احتمالی از هزینه های شستشوی قالی های خود را به دست آورید. از مهمترین و بارزترین پارامترهایی که در تعرفه های مربوط به قالیشویی موثرند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ماشینی بودن فرش ها
 • دستباف بودن فرش ها
 • اعلا شویی فرش های ماشینی و دستباف
 • شستشوی موکت
 • خشکشویی فرش های ماشینی و دستباف
 • خشکشویی موکت و فرش ها در محل
 • لکه گیری فرش ها یا موکت ها
 • ابعاد و اندازه های مربوط به فرش و موکت
 • نوع مواد شوینده مورد استفاده جهت شستشو
 • هزینه های مربوط به سرویس حمل
 • خدمات مربوط به ترمیم و رفوگری
 • تعداد فرش ها و قالی ها

قالیشویی

شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشین به صورت تخصصی با دستگاه هاو ماشین آلات مدرن به همراه مواد شوینده گیاهی و درجه

مبلشویی

خشکشویی انواع مبلمان پارچه و چرمی ، موکت و خوشخواب با اعزام کارکنان به محل به همراه دستگاه ها و مواد شوینده مخصوص

رفوگری

اجرا کلیه خدمات رفوگری و ترمیم فرش های دستبافت و ماشینی توسط استادکاران با تجربه در صنعت رفو گری در بهترین قالیشویی کرج

اگر دنبال تخفیف قالیشویی در کرج هستین روی دکمه کلیک کنید!

با ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی و مبل شویی تخفیف ویژه بگیرید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha Plus loading...